Blog > Komentarze do wpisu

OJ Da Juiceman - 32. Ent (The Compilation Pt. 2)

rok wydania: 2012

wydawca: DIY

pobierz album

 

Juiceman znów na tapecie. Tym razem o drugiej części kompilacji z 2011 roku, mającej na celu rozpropagowanie marki 32 Entertainment i przynależących do tego labelu artystów. 

Nie ma co ściemniać - jeśli najlepiej prezentuje się Ojciec Założyciel to znaczy, że nie jest dobrze. Juiceman jest jaki jest, ale przynajmniej udało mu się wypracować coś na kształt własnego stylu. Czego zupełnie nie da się powiedzieć o takich ziomkach jak Lil Dre, Lil Lo czy Slick Wayne. Zresztą - czego oczekiwać po kolesiach, których nawet ksywy brzmią jak podróby?

O wiele lepiej natomiast wypadają podkłady. Co po raz kolejny każe mi żałować, że wciąż nie da się na wydawnictwach muzycznych wyłączyć ścieżki wokalnej. Wyróżniłbym tu szczególnie "I'm On Ten" z pociesznym, "dziecięcym" odliczaniem w tle czy niepokojąco brzmiący "Fuck Nigga". Inna sprawa, że nie są to aż tak zróżnicowane podkłady, by całość nie zlewała się w kolejną, monotematyczną trapową masę. Ale już nie bądźmy tacy małostkowi.

 

najlepszy moment: I'M ON TEN (FEAT. LIL DRE)

ocena: 6/10

poniedziałek, 15 kwietnia 2013, rejczmen

Polecane wpisy

  • OJ Da Juiceman - 6 Ringz 2 (The Playoffs Edition)

    rok wydania: 2013 wydawca: DIY pobierz album Słowny jestem, zatem tak jak obiecałem - kontynuujemy drugą już podróż przez mikstejpową dyskografię Juicemana. Co

  • OJ Da Juiceman - Juice World 2

    rok wydania: 2013 wydawca: DIY pobierz album Skoro tak dobrze nam idzie słuchanie i recenzowanie (?) tych southernowych rapów, to postanowiłem dać jeszcze jedn

  • Rocko - Gift Of Gab 2

    rok wydania: 2013 wydawca: DIY pobierz album A zatem dobrnęliśmy do końca w tej podróży po Rocko'wej dyskografii. Wydana dwa miesiące temu druga część "Gift Of

Komentarze
Gość: Remek, *.pl.177.41.31.in-addr.arpa
2013/05/14 15:47:01
Witam

Występujemy z propozycją wzięcia udziału w projekcie, którego celem jest propagowanie i promocja najlepszych artykułów polskich blogerów zajmujących się szeroko rozumianą kulturą i rozrywką.

Kulturalna Szafka to w pełni niekomercyjny projekt, którego celem jest, z jednej strony - informować jak największe grono odbiorców o najciekawszych wydarzeniach; z drugiej strony pasjonatom tematu, a więc blogerom, dziennikarzom i recenzentom, udostępnienie przestrzeni działania, na której będą mogli przekazywać innym swój punkt widzenia na temat wybranych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych.

Interesuje nas wszystko co związane jest z tak zwaną kulturą wysoką i popularną. Wszystko, co zajmuje Was na co dzień, a co potencjalnie zająć może również innych a więc kino, teatr, muzyka, sztuki piękne, literatura oraz inne dziedziny szeroko rozumianej kultury to sedno Kulturalnej Szafki.

Nasz FanPage, organizacja non-profit, to również świetne miejsce promocji prowadzonych przez Was blogów i stron tematycznych.
Naszym zdaniem Wasz blog w pełni spełnia wszystkie nasze kryteria dlatego wychodzimy z propozycją podjęcia luźnej współpracy, której zakres polegać będzie na wymianie barterowej:

Ze strony autora bloga oczekujemy:
- Informacji drogą mailową o gotowości wzięcia udziału w projekcie, co równoznaczne będzie z gotowością udostępnienia artykułów (rzecz jasna linkowanych bezpośrednio ze strony danego bloga)
- Informacji drogą mailową w przypadku, jeśli autor zechce polecić nam któryś ze swych opublikowanych lub dotąd nieopublikowanych artykułów.

Z naszej strony zapewniamy:
- Promocję (bezpłatną!) bloga i treści na nim zawieranych (niemal wszystkie informacje udostępniane czytelnikom Kulturalnej Szafki podawane są w formie postów zawierających link do strony źródłowej Waszego bloga oraz wybranego fragmentu danego artykułu, np. leadu).
- Możliwość uczestniczenia w projekcie, którego celem jest udostępnienie odbiorcom najlepszych polskich blogów Możliwość stron tematycznych.
- Możliwość dotarcia, dzięki naszej działalności (w tym prowadzonych przez nas kampanii reklamowych na łamach Facebooka) do szerszego grona odbiorców.

Zaplanowaliśmy (początek już w czerwcu 2013 r.) intensywną kampanię reklamową Kulturalnej Szafki, której zasięg obejmie polskich użytkowników portalu społecznościowego Facebook. Innymi słowy będzie o nas głośno.

Informację mówiącą o chęci wzięcia udziału w projekcie (co oczywiście do niczego nie zobowiązuje, a zwraca jedynie naszą uwagę na danego bloga) proszę przesyłać na adres remek@klubszafa.pl.

Z poważaniem
- Remek Piotrowski - redakcja FanPage Kulturalna Szafka
remek@klubszafa.pl
 Skala

10-"Ideału Potęga"

9,9-9,0-"widzę szczyt, a za szczytem zaszczyt za zaszczytem"

8,9-8,0-"będę brał cię, cię, ehe"

7,9-7,0-"joł joł, joł joł joł joł joł, wielkie joł!"

6,9-6,0-"ch** na to kładę bo i tak damy radę"

5,9-5,0-"będzie dobrze dzieciak, elo, do góry głowa!"

4,9-4,0-"to nie z mafią układy tylko szołbiznes"

3,9-3,0-to nie jest kawałek żeby się podobać"

2,9-2,0-"Boże, czy jeszcze coś gorszego stać się może?"

1,9-1,0-"ile dałbym by zapomnieć cię..."

0,9-0,0-"pozerskie gówna a prawdziwy rap to dwie odmienne k***a sprawy!"